ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na Dýmkách online jsou ideálním způsobem jak potěšit všechny milovníky dýmek. Sběratelé i obyčení kuřáci mají specifické požadavky na svou požadovanou dýmku a dárkový poukaz, který jim dáte k narozeninám či Vánocům jim umožní výběr přesně podle svého přání. Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč.

dárkové pouukazy na dýmky a dýmkový tabák
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.