ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Orlik Tobacco Company tabák

Vedle rodinné firmy McBaren je Orlik Tpobacco Company druhou významnou dánskou firmou, jež patří do rodiny Scandinavian Tobacco Group.
Ve firmě Orlik se snaží sloučit tradici, značku a recepty všech společností, jež jsou v současné době součástí firmy a zároveň nové technologie při výrobě všech receptů. V portfoliu nalezneme tabák do dýmek řady Alsbo v různých příchutích. Tabák W.O.Larsen je novější řadou kvalitnějších dýmkových tabáků různých příchutí. Pod touto značkou nalezneme u Orlíku luxusní plechovky s velmi kvalitním tabákem pro opravdové znalce.
Další řadou tabáků prodávaných nejen u nás ale i v celé Evropě je Stanwell, opět v několika variantách.
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Nejprodávanější
  Naše cena: 345 Kč
  Skladem
  Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Dýmky BarlingDýmky Barling
  Jméno Barling je po léta synonymem pro kvalitní, staré anglické dýmky, proslulé svým řemeslným zpracováním a vynikajícími vlastnostmi pro kouření. Když se v polovině 19. století staly dýmky z vřesu běžnější, Barling na ně také použil stříbrné kovánía zdobení, čímž se zlepšila jejich prezentace.Až na počátku 20. století se bratři Barlingové rozhodli pustit do výroby dýmek, zhruba ve stejné době, kdy Alfred Dunhill přesunul své zaměření z koženého zboží a automobilových doplňků na výrobu dýmek. Společnost Barling se rozhodla, že místo zdobení stříbrem jiných značek dýmek začala vyrábět vyráběla své vlastní a přestěhovala své sídlo do většího prostoru v Camden Town v Londýně.
  Novinky Peterson St. Patrik 2022Novinky Peterson St. Patrik 2022
  Společnost Peterson vydává již od roku 1998 každoročně edici dýmek St. Patrick´s Day, která představuje řadu těch nejoblíbenějších tvarů dýmek ve slavnostním, výrazně irském provedení.Série pro rok 2022 je v provedení rustik a samozřejmě v smaragdově zeleném provedení, jak náleží svátku Svatého Patrika.Razítko na spodku dýmky je doopravdy unikátní s klasickým zdobeným P-čkem ve slově Peterson´s Dublin, pod ním je vyražen název řady St.Patrick´s Day. Vedle pak nalezneme číslo konkrétního tvaru dýmky a rok výroby. Tyto čtyři ručně prováděné operace jistě potěší všechny sběratele
  Únorové novinky od p.KrškyÚnorové novinky od p.Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: