Menu
Přihlášení

Orlik Tobacco Company tabák

Vedle rodinné firmy McBaren je Orlik Tpobacco Company druhou významnou dánskou firmou, jež patří do rodiny Scandinavian Tobacco Group.
Ve firmě Orlik se snaží sloučit tradici, značku a recepty všech společností, jež jsou v současné době součástí firmy a zároveň nové technologie při výrobě všech receptů. V portfoliu nalezneme tabák do dýmek řady Alsbo v různých příchutích. Tabák W.O.Larsen je novější řadou kvalitnějších dýmkových tabáků různých příchutí. Pod touto značkou nalezneme u Orlíku luxusní plechovky s velmi kvalitním tabákem pro opravdové znalce.
Další řadou tabáků prodávaných nejen u nás ale i v celé Evropě je Stanwell, opět v několika variantách.
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Nejprodávanější
  Naše cena: 330 Kč
  Skladem
  Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.