ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Orlik Tobacco Company tabák

Vedle rodinné firmy McBaren je Orlik Tpobacco Company druhou významnou dánskou firmou, jež patří do rodiny Scandinavian Tobacco Group.
Ve firmě Orlik se snaží sloučit tradici, značku a recepty všech společností, jež jsou v současné době součástí firmy a zároveň nové technologie při výrobě všech receptů. V portfoliu nalezneme tabák do dýmek řady Alsbo v různých příchutích. Tabák W.O.Larsen je novější řadou kvalitnějších dýmkových tabáků různých příchutí. Pod touto značkou nalezneme u Orlíku luxusní plechovky s velmi kvalitním tabákem pro opravdové znalce.
Další řadou tabáků prodávaných nejen u nás ale i v celé Evropě je Stanwell, opět v několika variantách.
Orlik Tobacco Company tabák
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Nejprodávanější
  Naše cena: 345 Kč
  Skladem
  Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  AdultoAdulto
  Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.