ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Orlik Tobacco Company tabák

Vedle rodinné firmy McBaren je Orlik Tpobacco Company druhou významnou dánskou firmou, jež patří do rodiny Scandinavian Tobacco Group.
Ve firmě Orlik se snaží sloučit tradici, značku a recepty všech společností, jež jsou v současné době součástí firmy a zároveň nové technologie při výrobě všech receptů. V portfoliu nalezneme tabák do dýmek řady Alsbo v různých příchutích. Tabák W.O.Larsen je novější řadou kvalitnějších dýmkových tabáků různých příchutí. Pod touto značkou nalezneme u Orlíku luxusní plechovky s velmi kvalitním tabákem pro opravdové znalce.
Další řadou tabáků prodávaných nejen u nás ale i v celé Evropě je Stanwell, opět v několika variantách.
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Nejprodávanější
  Naše cena: 345 Kč
  Skladem
  Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
  Tabáky AshtonTabáky Ashton
  Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.