Menu
Přihlášení

Orlik Tobacco Company tabák

Vedle rodinné firmy McBaren je Orlik Tpobacco Company druhou významnou dánskou firmou, jež patří do rodiny Scandinavian Tobacco Group.
Ve firmě Orlik se snaží sloučit tradici, značku a recepty všech společností, jež jsou v současné době součástí firmy a zároveň nové technologie při výrobě všech receptů. V portfoliu nalezneme tabák do dýmek řady Alsbo v různých příchutích. Tabák W.O.Larsen je novější řadou kvalitnějších dýmkových tabáků různých příchutí. Pod touto značkou nalezneme u Orlíku luxusní plechovky s velmi kvalitním tabákem pro opravdové znalce.
Další řadou tabáků prodávaných nejen u nás ale i v celé Evropě je Stanwell, opět v několika variantách.
  Dýmkový tabák Kentucky Bird 50g
  Nejprodávanější
  Naše cena: 290 Kč
  Skladem
  Směs Burley tabáků z Tennessee a virginského tabáku s přísadou ručně…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
  Přání do roku 2021
  Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.