Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Joker Rustic

Když si v roce 1876 Achille Savinelli otevřel obchod s dýmkami, asi málokdo mohl tušit, že o 150 let později bude značka Savinelli patřit mezi přední světové výrobce dýmek. Fajfky Savinelli jsou k dispozici v nejrůznějších edicích, aby byl uspokojen opravdu každý. Na dýmkách řady Joker je ozdobnější prstýnek. Protože se jedná o provedení Rustic, povrch je hrubý. 
  Savinelli Joker Rustic 320
  Naše cena: 2 400 Kč
  Skladem
  Dýmka z produkce Savinelli - Joker.Dýmky Savinelli vyobrazené na…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.