ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Joker Rustic

Když si v roce 1876 Achille Savinelli otevřel obchod s dýmkami, asi málokdo mohl tušit, že o 150 let později bude značka Savinelli patřit mezi přední světové výrobce dýmek. Fajfky Savinelli jsou k dispozici v nejrůznějších edicích, aby byl uspokojen opravdu každý. Na dýmkách řady Joker je ozdobnější prstýnek. Protože se jedná o provedení Rustic, povrch je hrubý. 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.