ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dunhill dýmkový tabák

Dunhill je pro mnohé synonymum kvalitního a exkluzivního zboží. Zakladatel této britské značky Alfred Dunhill sice na počátku věděl o obchodování s tabákem a dýmkami pramálo, ale postupně se vypracoval a dokonce vymyslel několik novinek při výrobě dýmek. Dnes pod značkou Dunhill figuruje nejen zboží související s tabákovým průmyslem, ale rozšířilo se i do textilního či kosmetického odvětví. Náš e-shop prodává od výrobce Dunhill kvalitní tabákové směsi do dýmky, většinou se jedná o tabák anglického typu.  
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.