Menu
Přihlášení

Dunhill dýmkový tabák

Dunhill je pro mnohé synonymum kvalitního a exkluzivního zboží. Zakladatel této britské značky Alfred Dunhill sice na počátku věděl o obchodování s tabákem a dýmkami pramálo, ale postupně se vypracoval a dokonce vymyslel několik novinek při výrobě dýmek. Dnes pod značkou Dunhill figuruje nejen zboží související s tabákovým průmyslem, ale rozšířilo se i do textilního či kosmetického odvětví. Náš e-shop prodává od výrobce Dunhill kvalitní tabákové směsi do dýmky, většinou se jedná o tabák anglického typu.  
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.