ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Vaniglia

Dýmky Savinelli VanigliaV minulosti byly v nabídce výrobce Savinelli série Chocolat, Coffee a Honey – dýmky, které voněly extraktem, který vyjadřoval jejich název. V letošním roce tuto sérii doplňují dýmky Vaniglia Liscia. Jejich typická vůně je velice příjemná, vždyť rostlina Vanilla je z rodu orchidejí. Tato rostlina typická pro Mexiko a Afriku je přírodním zdrojem vanilkového extraktu. Její zrníčka nacházející se v lusku mají vysoký obsah vanilinu.

Dýmky této vůně jsou nabízeny v několika tvarech a svým provedením – hlavně barvou náustku – připomínají jak květ, tak i zrníčka vanilky. Náustek tak kontrastuje s tmavou hlavičkou a dýmky tím získaly velice příjemný design a jako bonus velice příjemnou vůni.

  Savinelli Vaniglia Liscia 616
  Savinelli Vaniglia Liscia 616
  Doprava zdrama
  Naše cena: 3 610 Kč
  Skladem
  Dýmka z produkce Savinelli - Vaniglia LisciaDýmky Savinelli vyobrazené na…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
  Tabáky AshtonTabáky Ashton
  Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.