Menu
Přihlášení

Odkazy

Dýmky Jirsa - oficiální webová prezentace známého českého dýmkaře Oldřicha Jirsy. Něco málo o výrobě dýmek, něco o panu Jirsovi a představení kolekcí dýmek.

Ruční výroba dýmek Karel Krška - stránky Karla Kršky, představitele unikátního stylu dýmek, které mají své nezaměnitelné kouzlo.

Dýmky Michal Novák - stránky s nabídkou pražského dýmkaře Michala Nováka, který se od roku 1998 věnuje práci v dýmkařství. V nabídce jsou autorské dýmky, které se dají snadno identifikovat mezi dalšími výrobci.


Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.