ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Odkazy

Dýmky Jirsa - oficiální webová prezentace známého českého dýmkaře Oldřicha Jirsy. Něco málo o výrobě dýmek, něco o panu Jirsovi a představení kolekcí dýmek.

Ruční výroba dýmek Karel Krška - stránky Karla Kršky, představitele unikátního stylu dýmek, které mají své nezaměnitelné kouzlo.

Dýmky Michal Novák - stránky s nabídkou pražského dýmkaře Michala Nováka, který se od roku 1998 věnuje práci v dýmkařství. V nabídce jsou autorské dýmky, které se dají snadno identifikovat mezi dalšími výrobci.


Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Přání do roku 2022
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.
Vánoční dýmky Jirsa
Na předvánoční trh 2021 jsme doplnili kolekci dýmek od pana Jirsy. Můžete si nyní vybírat ze všech řad, ať už skvělé dýmky s nádhernou kresbou supreme či z klasických řad hladných dýmek premia nebo v rustikálním provedení rusty a varia. Tvarů je nepřeberně a tak si jistě na své příjde každý milovník dýmek.Dýmky pana JIrsy jsou oblíbené především u začínajících i zkušených kuřáků. Obzvláště můžeme doporučit pro úplné začátečníky dýmky s rustikální úpravou, které nejsou až tak citlivé na nějakou tu začátečnickou chybu při zakuřování.
Nové vánoční tabáky
Pro letošní rok připravila firma Kohlhase několik vánočních tabáků. Jedná se o vyjimečné směsi Black Cavendishe, Virginie a Burley. K ochucení byly použité zimní příchutě, nugát, vanilka, karamel.