ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Odkazy

Dýmky Jirsa - oficiální webová prezentace známého českého dýmkaře Oldřicha Jirsy. Něco málo o výrobě dýmek, něco o panu Jirsovi a představení kolekcí dýmek.

Ruční výroba dýmek Karel Krška - stránky Karla Kršky, představitele unikátního stylu dýmek, které mají své nezaměnitelné kouzlo.

Dýmky Michal Novák - stránky s nabídkou pražského dýmkaře Michala Nováka, který se od roku 1998 věnuje práci v dýmkařství. V nabídce jsou autorské dýmky, které se dají snadno identifikovat mezi dalšími výrobci.


Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.