Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Marron Glace Brown

Ne náhodou patří severoitalská firma Savinelli k předním světovým výrobcům dýmek. Nabízí totiž fajfky ve více než 70 různých tvarech a samozřejmě v odlišných povrchových provedeních. V této kategorii najdete dýmky z edice Marron Glace. Jedná se o tmavě hnědé a hladké dýmky ozdobené stříbrným prstýnkem. 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.