ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dušan Doubek

Česko se může pyšnit nejen dlouhou dýmkařskou tradicí, ale také kvalitními výrobci.  Zmínit lze například Karla Kršky, Oldřicha Jirsu a právě i Dušana Doubka. Dýmky z jeho dílny jsou inspirovány keltskou kulturou, více se o nich můžete dočíst v textu Dýmky Dušan Doubek - Celtic Tobacco. Pokud hledáte dýmky s duchovním rozměrem, tak právě tyhle jsou ty pravé. 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.