Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Piazza di Spagna Rustica

Dlouhá tradice, výborná řemeslná zručnost, dobrý zdroj kvalitního briárového dřeva. To jsou jen některé faktory, díky nimž je italská značka Savinelli známá mezi kuřáky dýmek po celém světě. Protože se snažíme vám nabídnout vždy to nejlepší, nemohou „savinellky” v našem sortimentu chybět. Do této kategorie jsme zařadili fajfky Savinelli v rustikálním provedení z edice Piazza di Spagna
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.