ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Piazza di Spagna Rustica

Dlouhá tradice, výborná řemeslná zručnost, dobrý zdroj kvalitního briárového dřeva. To jsou jen některé faktory, díky nimž je italská značka Savinelli známá mezi kuřáky dýmek po celém světě. Protože se snažíme vám nabídnout vždy to nejlepší, nemohou „savinellky” v našem sortimentu chybět. Do této kategorie jsme zařadili fajfky Savinelli v rustikálním provedení z edice Piazza di Spagna
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.