Menu
Přihlášení

Erik Stokkebye

Od dánské rodinné firmy Stokkebye, jejíž historie spadá do roku 1882, vám v našem internetovém obchodě nabízíme velmi kvalitní dýmkové tabákové směsi dánského typy a rovněž parádní dýmky. Všechny nabízené produkty mají v názvu 4th Generation, tedy čtvrtá generace. Ano v rodinné tradici pokračuje už čtvrté pokolení. U názvu je vždy napsán i rok, který je spjat s historii této rodiny. Například rok 1982 připomíná sté výročí firmy, rok 1855 zase narození zakladatele, pradědečka současného majitele. 
 
Více o firmě Erik Stokkebye
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.