ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Erik Stokkebye

Od dánské rodinné firmy Stokkebye, jejíž historie spadá do roku 1882, vám v našem internetovém obchodě nabízíme velmi kvalitní dýmkové tabákové směsi dánského typy a rovněž parádní dýmky. Všechny nabízené produkty mají v názvu 4th Generation, tedy čtvrtá generace. Ano v rodinné tradici pokračuje už čtvrté pokolení. U názvu je vždy napsán i rok, který je spjat s historii této rodiny. Například rok 1982 připomíná sté výročí firmy, rok 1855 zase narození zakladatele, pradědečka současného majitele. 
 
Více o firmě Erik Stokkebye
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.