Menu
Přihlášení

Dýmky Paronelli

Dýmky ParonelliItalská firma Paronelli vyrábí dýmky z kvalitního italského brieru. Dýmky mají moderní povrchovou úpravu. Tyto dýmky jsou poctou Albertu Paronellimu, který byl skutečným průkopníkem italské školy výrobců dýmek. Kreativita a mnohdy zvláštní povrchová úprava, u některých vložka z meršánu, příjemná cena, to jsou dýmky Paronelli. Jsou spíše robustnější, proto jsou vhodné pro začátečníky.
  Dýmka Paronelli Freehand Smooth 01
  Doprava zdrama
  Naše cena: 2 890 Kč
  Skladem
  Dýmka Paronelli Freehand Smooth. Dýmka je v hladkém přírodním provedení.…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.