ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doutníky Flor De Copan

 

Doutníky značky Flor de Copan jsou vyráběny ručně v Hondurasu v lokaci Santa Rosa de Copan. Tento svahovitý region leží blízko státu Guatemala, kde Mayští indiáni kdysi pěstovali tabák. Zbytky regionu se posléze staly klíčovým zdrojem pro úplné rozšíření tabákového farmaření v Hondurasu.
Tabák použitý pro tyto doutníky pochází z Kuby (pěstitelská oblast Vuelto Abajo). Byl dovezený do Hondurasu roku 1962 a pěstování začalo v oblastech Santa Rosa, El Paraiso a Santa Barbara.

 

Doutníky Flor De Copan
více informací

Tyto doutníky jsou vyráběny v továrně Flor de Copan, dřív například pro značky Zino, Felipe Gregorio a Don Melo přednostně do nabídky společnosti Altadis k roku 1997.
Továrna však vyrábí také řadu Santa Rosa která byla poprvé představena 1964. Produkce továrny dosahuje závratných 20 milionů kusů ročně.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: