Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Mega

Kvalitní místní briárové dřevo, elegantní tvar, precizní povrchové zpracování. Tím vším se vyznačují severoitalské dýmky Savinelli Mega. Od značky Savinelli si v našem online obchodě můžete objednat i dýmky z jiných edicí, například Aligator Brown jejichž povrch imituje krokodýlí kůži nebo Leonardo inspirovaný návrhy slavného umělce da Vinciho. 
  Dýmka Savinelli Mega Brownblast 616
  Doprava zdrama
  Naše cena: 2 800 Kč
  Skladem
  Dýmka z produkce Savinelli - Mega.Dýmky Savinelli vyobrazené na…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.