ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Mega

Kvalitní místní briárové dřevo, elegantní tvar, precizní povrchové zpracování. Tím vším se vyznačují severoitalské dýmky Savinelli Mega. Od značky Savinelli si v našem online obchodě můžete objednat i dýmky z jiných edicí, například Aligator Brown jejichž povrch imituje krokodýlí kůži nebo Leonardo inspirovaný návrhy slavného umělce da Vinciho. 
  Dýmka Savinelli Mega Brownblast 616
  Dýmka Savinelli Mega Brownblast 616
  Doprava zdrama
  Naše cena: 3 070 Kč
  Skladem
  Dýmka z produkce Savinelli - Mega.Dýmky Savinelli vyobrazené na…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  AdultoAdulto
  Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.