Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson St. Patricks

Dýmky St Patrick´s DayKaždý rok vydává firma Peterson ke dni svatého Patrika novou edici dýmek, které lze považovat za výroční. Tyto dýmky mají vyraženo datum 17. Března 2014 na prstýnku. Toto datum připadá na výročí dne svatého Patrika.

Saint Patrick´s Day

Je to svátek, který se každoročně slaví na počest patrona Irska. V mnoha zemích po celém světě jsou jeho oslavy také oblíbené, zvláště v zemích jako USA, Kanada a Austrálie, kde žije mnoho lidí irského původu. V posledních letech si tento svátek získává oblibu také v Evropě. Lidé tento svátek slaví především hudbou, tancem a popíjením tmavého piva. Poznávacím znamením pro příznivce svatého pastýře, který přinesl do Irska křesťanství, je i zelený trojlístek. Zelená barva je synonymem pro vše, co s oslavami tohoto svátku souvisí. Lidé jsou oděni do zelené barvy, malují si obličej, pojídají zelené pochutiny, např. těstoviny nebo zmrzlinu. Symbol zeleného trojlístku je použit také právě na obalu těchto dýmek.

Další informace si můžete přečíst na stránkách firmy Peterson - pipes/seasonal/.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.