Menu
Přihlášení

Dýmky Erik Stokkebye

Krásné dýmky s dánským designem. Takové jsou dřevěné kousky z rodinné firmy Stokkebye, která byla založena už v roce 1882 v dánském městě Odense. Značka je proslulá především výrobou perfektních tabákových směsí, ale ve spolupráci s předním dýmkařem Pederem Jeppesenem a dalšími zručnými mistry firma vyrobila také dýmky 4. generace. Ty jsou inspirovány dýmkami, které se vyráběly v minulosti. Dýmky jsou ozdobeny bronzovou páskou a k názvu je vždy přiřazen nějaký rok, který je spjat s historií rodiny. Například v roce 1855 se narodil pradědeček současného majitele Erik Peter Stokkebye, který v roce 1882 v Odense právě první obchod s tabákem otevřel.
  4Th Generation Dark Porter 1855
  Doprava zdrama
  Naše cena: 4 100 Kč
  Dýmky 4Th Generation vyobrazené na fotografiích jsou vždy originály, které…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
  Přání do roku 2021
  Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.