Menu
Přihlášení

Dýmky Erik Stokkebye

Krásné dýmky s dánským designem. Takové jsou dřevěné kousky z rodinné firmy Stokkebye, která byla založena už v roce 1882 v dánském městě Odense. Značka je proslulá především výrobou perfektních tabákových směsí, ale ve spolupráci s předním dýmkařem Pederem Jeppesenem a dalšími zručnými mistry firma vyrobila také dýmky 4. generace. Ty jsou inspirovány dýmkami, které se vyráběly v minulosti. Dýmky jsou ozdobeny bronzovou páskou a k názvu je vždy přiřazen nějaký rok, který je spjat s historií rodiny. Například v roce 1855 se narodil pradědeček současného majitele Erik Peter Stokkebye, který v roce 1882 v Odense právě první obchod s tabákem otevřel.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.