ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Stanwell H.C. Andersen smooth

Dopřejte si při četbě příjemné pokouření. Od dánské značky Stanwell prodáváme čtenářské dýmky v hladkém provedení ze série H. C. Andersen smooth. Jak bývá u čtenářských dýmek obvyklé, v balení jsou dva  náustky – krátký na běžné kouření a a dlouhý ke chvílím u knížky.  Pokud preferujete spíše rustikální provedení, seženete u nás i čtenářské dýmky Stanwell H.C. Andersen sand
  Dýmka Stanvell H.C.Andersen Brown/ Pol - 7
  Dýmka Stanvell H.C.Andersen Brown/ Pol - 7
  Doprava zdramaDárek zdrama
  Naše cena: 5 170 Kč
  Skladem
  Dýmka Stanwell z kolekce H.C.Andersen. Dýmky Stanwell vyobrazené na…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  AdultoAdulto
  Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.