ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmka Krška Maistro King AN

Že Karel Krška vyrábí krásné a poctivé dýmky, je mezi kuřáky všeobecně známé. A platí to také pro dýmky Krška Maistro King AN. Jedná se o kousky, které vynikají krásnými tvary i netradičními náústky, například v oražové barvě. A pokud si chcete prohlídnout ještě další parádní Krškovky, najdete je v sekcích Maistro King Extra a Maistro King Exclusiv
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.