Menu
Přihlášení

Ořezávače na doutníky Porsche

Prodáváme exkluzivní ořezávače na doutníky Porsche, které budou ozdobou každého milovníka doutníků. Tyto doutníkové ořezávače, které mají na přední straně logo Porsche Design, vynikají vysoce kvalitním provedením. Dvojité čepelky jsou vyrobené z japonské oceli. 
  Ořezávač na doutníky Porsche Design silver
  Doprava zdrama
  Naše cena: 3 050 Kč
  Skladem
  Ořezávač na doutníky Porsche Design P3621, oboustranný. Doutníkový…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.