Menu
Přihlášení

Věrnostní program

Každý nově zaregistrovaný zákazník získá na první nákup v našem internetovém obchodě dýmky-online slevu 1%. Tuto první slevu vám poskytneme, jakmile zásilku budeme odesílat. Pokud u nás uskutečníte další nákup tak získáte slevu 3%. Od třetího nákupu získáváte již natrvalo slevu 5% na veškerý sortiment námi nabízeného zboží. (Tyto slevy již uvidíte automaticky po přihlášení do našeho internetového obchodu v košíku po vložení zboží.)

Zaregistrujte se a získejte tak všechny výhody

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.