ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Věrnostní program

Každý nově zaregistrovaný zákazník získá na první nákup v našem internetovém obchodě dýmky-online slevu 1%. Tuto první slevu vám poskytneme, jakmile zásilku budeme odesílat. Pokud u nás uskutečníte další nákup tak získáte slevu 3%. Od třetího nákupu získáváte již natrvalo slevu 5% na veškerý sortiment námi nabízeného zboží. (Tyto slevy již uvidíte automaticky po přihlášení do našeho internetového obchodu v košíku po vložení zboží.)

Zaregistrujte se a získejte tak všechny výhody

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.