ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Výroční dýmky Stanislaw

Každý rok dodává značka Stanislaw několik typů dýmek, které označuje jako výroční dýmky pro daný rok. Vychází pouze v limitované edici po 100 kusech. Společně s dýmkou, na které je číslo a nápis Pipe of the Year (s uvedením roku), zákazník obdrží v dárkovém balení praktické příslušenství jako jsou filtry, dusátko, dýmkové zápalky či stojánek na dýmku. 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.