Menu
Přihlášení

Dýmky Stanwell Black and White

Máte rádi velké kontrasty? Pak se vám jistě zalíbí dřevěné dýmky od dánské značky Stanwell z edice Black nad White. Jak už z názvu vyplývá, dýmka je černobílá, povrchová úprava je pískovaná, nebo matná. Všechny modely jsou dodávány se dvěma náustky (bílý je kratší, černý je delší).  
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.