Menu
Přihlášení

Kubánské doutníky Bolívar

Doutníky BolívarTato značka byla založena v roce 1901 na počest  Simona Bolívara slavného revolucionáře, který osvobodil od Španělů velkou část Jižní Ameriky. Tyto doutníky jsou známy nezaměnitelnou vůní a barvou krycího listu. Doutníky jsou vyráběny společností Josého Rochav továrně  El Crepusculo.


Další Kubánské doutníky
  Doutníky Bolívar Tubos No. 3 25ks tubos
  Doprava zdramaDárek zdrama
  Naše cena: 5 130 Kč
  Skladem
  Doutník Bolivar No.3 má tmavý krycí lista plnou chuť s bohatým aroma. Má…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.