ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Kubánské doutníky Trinidad

Od roku 1980 jsou kubánské doutníky Trinidad Fundadores vyráběny exkluzivně pro Fidela Castra. Jediné boxy, které opustily Kubu, byly dary pro cizí diplomaty. Dva roky před koncem milenia byla značka oficiálně prohlášena za“ exportní" v Trinidadu na Kubě. Doutníky Trinidad, pojmenované po jednom z nejhezčích měst Kuby, se vyrábí v jedné výrobně a jsou baleny v neobvyklém množství 24 doutníků a v krabicích po 50 kusech.  Doutníky jsou opatřeny prstýnkem stejné značky.

Další Kubánské doutníky
  Doutníky Trinidad - Short 10 ks
  Doutníky Trinidad - Short 10 ks
  Naše cena: 430 Kč
  Skladem
  Kubánské doutníčky Trinidad Short jsou strojově balené z vybraných…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
  WessexWessex
  Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
  Tabáky AshtonTabáky Ashton
  Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.