ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Tommaso Spanu

Dýmky Tommaso SpanuVýrobce dýmek Tommaso Spanu se narodil na ostrově Sardinie. V roce 1963 opustil svůj domov, odešel na sever Itálie, kde působí mnoho významných výrobců dýmek. Tommaso se tomuto řemeslu také začal věnovat a stal se z ně šikovný dýmkař, kterého si povšimnul  jeden z největších italských odborníků  Alberto Paronelli. Od něj získal nejen řemeslnou zručnost, ale především cit pro design a styl. Po 16ti letech strávených ve výrobě dýmek např. s Ascortim a Radicem naznal, že je čas věnovat se samostatné práci a vrátit se na rodnou Sardinii. Tam založil vlastní dílnu a s pomocí dvou bratrů koupil licenci od vlády, aby mohl sám sklízet a zpracovávat svůj vlastní brier. Vedle něj však dokázal na výrobu dýmek zpracovávat i netradiční materiály, jako např. olivové dřevo, buk, dub, zimostráz a jalovec. Jeho dýmky jsou vyrobeny často hybridním skládáním různých druhů dřev. Výjimečné pro tohoto výrobce je i používání  citrónovníkového dřeva. Pokud bychom chtěli upozornit na opravdovou zvláštnost z jeho dílny, pak to budou dýmky Sughero, které jsou vyrobeny z brieru a pokryty kůrou korkového dubu, který je právě domovskou surovinou na Sardinii. Povrch těchto dýmek je velice příjemný na dotek.

Po úmrtí tohoto „umělce“ v rodinné tradici pokračují jeho bratr a dva synové. Firma vyprodukuje více než tisíc dýmek ročně. Většinou se jedná o klasické modely pro italské spotřebitele, ale na zahraničních trzích zaujmou více dýmky stylové.
  Tommaso Spanu
  Tommaso Spanu
  Doprava zdramaDárek zdrama
  Naše cena: 8 530 Kč
  Skladem
  Dýmka z kolekce dýmek Tomamaso Spanu. Dýmky vyobrazené na fotografiích…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Ornell& DiehlOrnell& Diehl
  Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
  AdultoAdulto
  Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: