ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Gaius Liscia

Jistě nepřekvapí, že největší italský výrobce dýmek – značka Savinelli – pojmenovává své série zvučnými italskými jmény, která často odkazují do historie. Zmínit lze například dýmky z kolekce Leonardo nebo právě dýmky řady Gaius. Označení Liscia pak značí, že dýmky mají hladký povrch. Jestliže máte raději hrubší povrch, máme v nabídce také dýmky Savinelli Gaius Rustic.   
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.