Menu
Přihlášení

Dýmky Savinelli Gaius Liscia

Jistě nepřekvapí, že největší italský výrobce dýmek – značka Savinelli – pojmenovává své série zvučnými italskými jmény, která často odkazují do historie. Zmínit lze například dýmky z kolekce Leonardo nebo právě dýmky řady Gaius. Označení Liscia pak značí, že dýmky mají hladký povrch. Jestliže máte raději hrubší povrch, máme v nabídce také dýmky Savinelli Gaius Rustic.   
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.