Menu
Přihlášení

Kubánské doutníky Partagas

Partagas je jednou z nejstarších havanských značek doutníků. Don Jaime Partagas otevřel svou manufakturu v centru Havany již v roce 1845. Doutníky Partagas jsou silné a bohaté chutě s výraznou vůní a zemitou příchutí.
Nejznámější Partagás jsou Lusitanias, «Serie D No. 4», oblíbené jsou ale také robusto a nově i piramida. Všechny formáty jsou ručně balené longfiller.

Další Kubánské doutníky
  Doutníky Partagas - Culebras
  Naše cena: 658 Kč
  Skladem
  Doutník typu Culebras se vyznačuje vynikající rovnováhou chutí. Tento…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.