ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Pöschl dýmkový tabák

Vlastníte dýmku a sháníte do ní dobrý dýmkový tabák? V našem internetovém obchodě máme širokou nabídku tabáků a to anglického, německého i dánského typu. V prodeji máme i tabák od německého výrobce Pöschl, který je na trhu již od roku 1902. Známý je především kvůli výrobě šňupacího tabáku, ale rovněž tabákové směsi do dýmky jsou velmi kvalitní. Přesné složení se vždy dočtete v detailu produktu. 
  Dýmkový tabák Sunday´s Fantasy 50g
  Dýmkový tabák Sunday´s Fantasy 50g
  Naše cena: 373 Kč
  Skladem
  Tato tabáková směs přináší nejlepší ručně vybírané tabáky Viginia a vysoce…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Ornell& DiehlOrnell& Diehl
  Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
  AdultoAdulto
  Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
  Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
  Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: