Menu
Přihlášení

Pöschl dýmkový tabák

Vlastníte dýmku a sháníte do ní dobrý dýmkový tabák? V našem internetovém obchodě máme širokou nabídku tabáků a to anglického, německého i dánského typu. V prodeji máme i tabák od německého výrobce Pöschl, který je na trhu již od roku 1902. Známý je především kvůli výrobě šňupacího tabáku, ale rovněž tabákové směsi do dýmky jsou velmi kvalitní. Přesné složení se vždy dočtete v detailu produktu. 
  Dýmkový tabák Sunday´s Fantasy 50g
  Naše cena: 310 Kč
  Skladem
  Tato tabáková směs přináší nejlepší ručně vybírané tabáky Viginia a vysoce…
  Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
  Nové tabáky DTM
  Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
  Savinelli v několika nových řadách
  Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
  Několik nových "Sherlocků"
  Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.