Menu
Přihlášení

Doutníky Don Antonio

Doutníky Don Antonio se vyrábí v  továrně vlastníka rodiny von Eicken. Víceprezidentem této společnosti je věhlasný expert Rolando A. Villamil, který se podílel také na výrobě značek Davidoff. Kvalita douníků je zajišťována nákupem tabáků od největší zpracovatelské firmy Tabacalera Mendez. Tento fakt zajišťuje prvotřídní surovinu. Doutníky Don Antonio mají krycí list Connecticut a řadí se mezi jemné doutníky. V současnosti se jejich produkce vyváží do 60 zemí.

  • Krycí list: Connecticut
  • Vázací list: Piloto Cubano
  • Náplň: Piloto Cubano, Dominican Orolo
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.