ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

24 hodin doprava zdarma

Den dopravy zdarma na e-shopz dymky-online.czOd středy 18.11. od 12:00 hodin do čtvrtku 19.11. do 12:00 hodin se účastníme akce DEN DOPRAVY ZDARMA. Poštovné nebude účtováno k objednávkám nad 300 Kč zasílaných po České republice. 

Věříme, že tuto nabídku zvláště před Vánoci využijete a koupíte sobě nebo svým blízkým kvalitní doutník, dýmku či tabák. 

Přejeme vám hezký podzim. 
Tým Dýmky-online.cz
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.