Menu
Přihlášení

24 hodin doprava zdarma

Den dopravy zdarma na e-shopz dymky-online.czOd středy 18.11. od 12:00 hodin do čtvrtku 19.11. do 12:00 hodin se účastníme akce DEN DOPRAVY ZDARMA. Poštovné nebude účtováno k objednávkám nad 300 Kč zasílaných po České republice. 

Věříme, že tuto nabídku zvláště před Vánoci využijete a koupíte sobě nebo svým blízkým kvalitní doutník, dýmku či tabák. 

Přejeme vám hezký podzim. 
Tým Dýmky-online.cz
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.