ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Netradiční dýmky Butz Choquin

Pestrost barev a provedení dýmek Butz Choquin z francouzského Saint-Claude je až neskutečně široká. Názvy jako Pablo, Jules Verne, Rolando, Calabash, Stone Marble a další, znalcům napovídají, jaké provedení mohou očekávat. Pokud se nebojíte trochu experimentovat a máte rádi moderní a netradiční řešení, budete jistě nadšení právě touto značkou.


Dýmky Butz Choquin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.