ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Červnové Jirsovky

Pan Oldřich Jirsa vyrábí skvělé dýmky v mnoha variantách. Také před prázdninami doplňujeme nabídku jeho produktů o ty nejoblíbenější. Ať už z řady Varia, Rusty či Premia.

Každá je jedinečná svým řemeslným zpracováním a kresbou dřeva. Nechejte se inspirovat před odjezdem na dovolenou a pořiďte si nového společníka na cesty.

Dýmky Jirsa - červen 2017
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.