Menu
Přihlášení

České dýmky BPK z Proseče

Originální řada dýmek BPK

BPK Proseč produkuje zajímavou řadu dýmek BPK LUX, která skvěle konkuruje svou kvalitou jiným světovým značkám. Nechejte se inspirovat řadou jejich tvarů a provedení.

Zajímavé jsou také tradiční české porcelánky, které jistě znáte z typických obrázků pana Lady. Oblíbené jsou především mezi našimi myslivci, kteří na nich nachází krásně malované výjevy lovné zvěře a ptactva. Lovci u nás naleznou také klasické dřevěné dýmky s vyřezávanými mysliveckými motivy.
 
Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.