Menu
Přihlášení

České dýmky BPK z Proseče

Originální řada dýmek BPK

BPK Proseč produkuje zajímavou řadu dýmek BPK LUX, která skvěle konkuruje svou kvalitou jiným světovým značkám. Nechejte se inspirovat řadou jejich tvarů a provedení.

Zajímavé jsou také tradiční české porcelánky, které jistě znáte z typických obrázků pana Lady. Oblíbené jsou především mezi našimi myslivci, kteří na nich nachází krásně malované výjevy lovné zvěře a ptactva. Lovci u nás naleznou také klasické dřevěné dýmky s vyřezávanými mysliveckými motivy.
 
Dýmky BPK Proseč
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.