ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

České dýmky Karel Krška

Přinášíme opět několik nádherných dýmek Karla Kršky, českého dýmkaře z Drnovic. Jeho nazaměnitelný rukopis nenechá při spatření jeho dýmek žádného dýmkaře na pochybách, s jakým výrobcem má tu čest. Jeho dýmky patří ke skvostům nejen našeho dýmkařství, ale jsou vyhledávány také zahraničními sběrateli a kuřáky dýmek.

 
Dýmky Krška


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.