Menu
Přihlášení

České dýmky Krška jsou celosvětově proslulé

Nová kolekce našeho oblíbeného dýmkaře Karla Kršky. Opět jedinečné kousky, každý originál s nezaměnitelným stylem tohoto již světově proslulého mistra. Jeho dýmky si většinou velice rychle najdou svého nového majitele. Poměrně robustní dýmky se neobyčejně dobře drží v ruce a jsou proto kuřáky dýmek využívány také pro pravidelné kouření a neslouží jen jako unikátní kousky jejich sbírek.

 
Dýmky Karel Krška
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.