ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

České dýmky Krška jsou celosvětově proslulé

Nová kolekce našeho oblíbeného dýmkaře Karla Kršky. Opět jedinečné kousky, každý originál s nezaměnitelným stylem tohoto již světově proslulého mistra. Jeho dýmky si většinou velice rychle najdou svého nového majitele. Poměrně robustní dýmky se neobyčejně dobře drží v ruce a jsou proto kuřáky dýmek využívány také pro pravidelné kouření a neslouží jen jako unikátní kousky jejich sbírek.

 
Dýmky Karel Krška
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.