Menu
Přihlášení

Co takto Krškovka pod stromeček

Dýmky pana Karla Kršky patří na našem trhu k výjimečným exponátům. Pokaždé nás překvapí, když se za ním vypravíme. I tentokrát je v jeho kolekci několik výjimečných kousků, které jistě potěší vášnivé sběratele dýmek. A nejen sběratele. Když si vezmete dýmku do ruky, jako by nebylo nic přirozenějšího. Jsou prostě stvořené pro takovýto úchop. Každá je do detailu propracovaná, prostě solidní práce každým coulem.

Dýmky Karla Kršky
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.