ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Co takto Krškovka pod stromeček

Dýmky pana Karla Kršky patří na našem trhu k výjimečným exponátům. Pokaždé nás překvapí, když se za ním vypravíme. I tentokrát je v jeho kolekci několik výjimečných kousků, které jistě potěší vášnivé sběratele dýmek. A nejen sběratele. Když si vezmete dýmku do ruky, jako by nebylo nic přirozenějšího. Jsou prostě stvořené pro takovýto úchop. Každá je do detailu propracovaná, prostě solidní práce každým coulem.

Dýmky Karla Kršky
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.