ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Další porce Jirsovek

Přidáváme další porci dýmek Jirsa ze základních řad Rusty, Varia a Premia. Byť se jedná o běžně vyráběné dýmky, pro každou platí, že jsou vyráběné s precizností, tak jak jsme u pana Oldřicha Jirsy již po léta zvyklí. V rozmanitost tvarů si pak jistě každý dýmkař nalezne tu svou, která nejlépe bude vyhovovat jeho vkusu.
Dýmky Jirsa   Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.