Menu
Přihlášení

Další porce Jirsovek

Přidáváme další porci dýmek Jirsa ze základních řad Rusty, Varia a Premia. Byť se jedná o běžně vyráběné dýmky, pro každou platí, že jsou vyráběné s precizností, tak jak jsme u pana Oldřicha Jirsy již po léta zvyklí. V rozmanitost tvarů si pak jistě každý dýmkař nalezne tu svou, která nejlépe bude vyhovovat jeho vkusu.
Dýmky Jirsa   Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.