ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Další tabáky do vodní dýmky

Na základě Vašich podnětů jsme pro vás doplnili sortiment tabáků do vodní dýmky od výrobce Nakhla Tobacco o větší balení tabáků v plechových krabičkách. Naleznete je v kategorii Tabáky do vodní dýmky. Můžete si vedle těchto tabáků vybrat výrobky i jiných výrobců, jsko je Mc Barren, Jannet El Fawakeh a nebo značky Sindbad.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.