Menu
Přihlášení

Dárkové sady Rattray´s

Oblíbenými mezi začínajícími kuřáky dýmek jsou především sady dýmek s kuřáckými potřebami, kdy nemusí řešit co ještě vlastně dokoupit. Ale i zkušení kuřáci dýmek uvítají jistě kompletní sadu v praktickém pouzdru, kde je vše potřebné k nově zakoupené dýmce. Také společnost Rattray´s vychází v tomto vstříc a nabízí řadu Joy v dárkovém balení.

Ale nejsou to jen dárkové sady, které dělají dýmky Rattray´s oblíbenými. Je to především kvalitní zpracování, celá paleta různých tvarů a provedení a v neposlední řadě také velice kvalitní krabičky, ve kterých je většina dýmek dodávaná. Vždyť i obal něco řekne o kvalitě vlastního produktu.

Dýmky Rattray´s
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.