Menu
Přihlášení

Dárkové sady Rattray´s

Oblíbenými mezi začínajícími kuřáky dýmek jsou především sady dýmek s kuřáckými potřebami, kdy nemusí řešit co ještě vlastně dokoupit. Ale i zkušení kuřáci dýmek uvítají jistě kompletní sadu v praktickém pouzdru, kde je vše potřebné k nově zakoupené dýmce. Také společnost Rattray´s vychází v tomto vstříc a nabízí řadu Joy v dárkovém balení.

Ale nejsou to jen dárkové sady, které dělají dýmky Rattray´s oblíbenými. Je to především kvalitní zpracování, celá paleta různých tvarů a provedení a v neposlední řadě také velice kvalitní krabičky, ve kterých je většina dýmek dodávaná. Vždyť i obal něco řekne o kvalitě vlastního produktu.

Dýmky Rattray´s
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.