ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dárkové sady Rattray´s

Oblíbenými mezi začínajícími kuřáky dýmek jsou především sady dýmek s kuřáckými potřebami, kdy nemusí řešit co ještě vlastně dokoupit. Ale i zkušení kuřáci dýmek uvítají jistě kompletní sadu v praktickém pouzdru, kde je vše potřebné k nově zakoupené dýmce. Také společnost Rattray´s vychází v tomto vstříc a nabízí řadu Joy v dárkovém balení.

Ale nejsou to jen dárkové sady, které dělají dýmky Rattray´s oblíbenými. Je to především kvalitní zpracování, celá paleta různých tvarů a provedení a v neposlední řadě také velice kvalitní krabičky, ve kterých je většina dýmek dodávaná. Vždyť i obal něco řekne o kvalitě vlastního produktu.

Dýmky Rattray´s
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.