Menu
Přihlášení

Design Berlin

Dýmky německého tradičního výrobce Design Berlin představují jistotu precizní práce, zajímavého designu a německé kvality. Inspirace této společnosti založené v poválečných letech je neutuchající a stále nové tvary dýmek jsou lákadlem pro náročné kuřáky dýmek. Letošní výroční dýmka Design Berlin z limitované edice jistě nalezne brzy svého šťastného majitele. Vzhledem k omezenému počtu kusů dovezených do České republiky se nevyplatí příliš otálet.
Zajímavým artiklem jsou také čtenářské dýmky Elysée, které jsou žádané především pro dlouhé zimní večery při knížce a skleničce lahodného bourbonu.

 
Dýmky Design Berlin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.