Menu
Přihlášení

Design Berlin

Dýmky německého tradičního výrobce Design Berlin představují jistotu precizní práce, zajímavého designu a německé kvality. Inspirace této společnosti založené v poválečných letech je neutuchající a stále nové tvary dýmek jsou lákadlem pro náročné kuřáky dýmek. Letošní výroční dýmka Design Berlin z limitované edice jistě nalezne brzy svého šťastného majitele. Vzhledem k omezenému počtu kusů dovezených do České republiky se nevyplatí příliš otálet.
Zajímavým artiklem jsou také čtenářské dýmky Elysée, které jsou žádané především pro dlouhé zimní večery při knížce a skleničce lahodného bourbonu.

 
Dýmky Design Berlin
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.