ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doručení do Vánoc

 Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě byste chtěli mít jistotu, že pokud si objednáte zajímavý vánoční dárek, tak vám přijde včas. Abychom předešli pochybnostem, sepsali jsme na základě zkušeností z minulých let krátký přehled jak objednávat a čeho se případně vyvarovat, abyste Vánoční dárky mohli svým blízkým nadělit pod stromeček. Nechceme slibovat nemožné a tak termíny níže uvedené prosím berte jako konečné.

Dobírka - pokud je zboží uváděno jako SKLADEM, bude Vám obratem odesláno. Musí však být objednáno do pátku 19. prosince do 12 hodin, neboť poslední svoz zboží z našeho skladu bude realizován ještě ten samý den odpoledne.

Osobní odběr - poslední možnost, jak si své objednací zboží vyzvednout před Vánocemi. Při osobním odběru zboží je toto možné předat na adrese v Omicích, Tetčická 255  ještě 23. prosince 2014. Zboží však musí být objednáno také maximálně do 19. prosince 2014.

Pokud máte nějaké dotazy nebo jsme Vám něco nevysvětlili, tak volejte v pracovní dny od 8 do 18 hodin telefon: 603 528 229. Mimo tuto dobu pak používejte e-mail, odpovíme na každý. Psát můžete na info@virive-bazeny.cz.

Mezi 24. 12. 2014 a 1. 1. 2015 máme vánoční dovolenou. Objednávky nám mohou být skrze systém standardně zasílány, vyřizovány však budou až od 2. 1. 2015. Děkujeme za pochopení.

Dovolte, abychom Vám za celý tým DÝMEK ONLINE popřáli krásné prožití vánočních svátků v klidu a rodinné pohodě, plné krásných dárků, sladkého cukroví a příjemných chvil. A do roku 2015 Vám přejeme, ať se splní vše, co si přejete!

 
Vánoce s Dýmkami online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
Tabáky AshtonTabáky Ashton
Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.