ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doručení do Vánoc

 Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě byste chtěli mít jistotu, že pokud si objednáte zajímavý vánoční dárek, tak vám přijde včas. Abychom předešli pochybnostem, sepsali jsme na základě zkušeností z minulých let krátký přehled jak objednávat a čeho se případně vyvarovat, abyste Vánoční dárky mohli svým blízkým nadělit pod stromeček. Nechceme slibovat nemožné a tak termíny níže uvedené prosím berte jako konečné.

Dobírka - pokud je zboží uváděno jako SKLADEM, bude Vám obratem odesláno. Musí však být objednáno do pátku 19. prosince do 12 hodin, neboť poslední svoz zboží z našeho skladu bude realizován ještě ten samý den odpoledne.

Osobní odběr - poslední možnost, jak si své objednací zboží vyzvednout před Vánocemi. Při osobním odběru zboží je toto možné předat na adrese v Omicích, Tetčická 255  ještě 23. prosince 2014. Zboží však musí být objednáno také maximálně do 19. prosince 2014.

Pokud máte nějaké dotazy nebo jsme Vám něco nevysvětlili, tak volejte v pracovní dny od 8 do 18 hodin telefon: 603 528 229. Mimo tuto dobu pak používejte e-mail, odpovíme na každý. Psát můžete na info@virive-bazeny.cz.

Mezi 24. 12. 2014 a 1. 1. 2015 máme vánoční dovolenou. Objednávky nám mohou být skrze systém standardně zasílány, vyřizovány však budou až od 2. 1. 2015. Děkujeme za pochopení.

Dovolte, abychom Vám za celý tým DÝMEK ONLINE popřáli krásné prožití vánočních svátků v klidu a rodinné pohodě, plné krásných dárků, sladkého cukroví a příjemných chvil. A do roku 2015 Vám přejeme, ať se splní vše, co si přejete!

 
Vánoce s Dýmkami online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: