ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doručení do Vánoc

 Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě byste chtěli mít jistotu, že pokud si objednáte zajímavý vánoční dárek, tak vám přijde včas. Abychom předešli pochybnostem, sepsali jsme na základě zkušeností z minulých let krátký přehled jak objednávat a čeho se případně vyvarovat, abyste Vánoční dárky mohli svým blízkým nadělit pod stromeček. Nechceme slibovat nemožné a tak termíny níže uvedené prosím berte jako konečné.

Dobírka - pokud je zboží uváděno jako SKLADEM, bude Vám obratem odesláno. Musí však být objednáno do pátku 19. prosince do 12 hodin, neboť poslední svoz zboží z našeho skladu bude realizován ještě ten samý den odpoledne.

Osobní odběr - poslední možnost, jak si své objednací zboží vyzvednout před Vánocemi. Při osobním odběru zboží je toto možné předat na adrese v Omicích, Tetčická 255  ještě 23. prosince 2014. Zboží však musí být objednáno také maximálně do 19. prosince 2014.

Pokud máte nějaké dotazy nebo jsme Vám něco nevysvětlili, tak volejte v pracovní dny od 8 do 18 hodin telefon: 603 528 229. Mimo tuto dobu pak používejte e-mail, odpovíme na každý. Psát můžete na info@virive-bazeny.cz.

Mezi 24. 12. 2014 a 1. 1. 2015 máme vánoční dovolenou. Objednávky nám mohou být skrze systém standardně zasílány, vyřizovány však budou až od 2. 1. 2015. Děkujeme za pochopení.

Dovolte, abychom Vám za celý tým DÝMEK ONLINE popřáli krásné prožití vánočních svátků v klidu a rodinné pohodě, plné krásných dárků, sladkého cukroví a příjemných chvil. A do roku 2015 Vám přejeme, ať se splní vše, co si přejete!

 
Vánoce s Dýmkami online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Dýmky BarlingDýmky Barling
Jméno Barling je po léta synonymem pro kvalitní, staré anglické dýmky, proslulé svým řemeslným zpracováním a vynikajícími vlastnostmi pro kouření. Když se v polovině 19. století staly dýmky z vřesu běžnější, Barling na ně také použil stříbrné kovánía zdobení, čímž se zlepšila jejich prezentace.Až na počátku 20. století se bratři Barlingové rozhodli pustit do výroby dýmek, zhruba ve stejné době, kdy Alfred Dunhill přesunul své zaměření z koženého zboží a automobilových doplňků na výrobu dýmek. Společnost Barling se rozhodla, že místo zdobení stříbrem jiných značek dýmek začala vyrábět vyráběla své vlastní a přestěhovala své sídlo do většího prostoru v Camden Town v Londýně.
Novinky Peterson St. Patrik 2022Novinky Peterson St. Patrik 2022
Společnost Peterson vydává již od roku 1998 každoročně edici dýmek St. Patrick´s Day, která představuje řadu těch nejoblíbenějších tvarů dýmek ve slavnostním, výrazně irském provedení.Série pro rok 2022 je v provedení rustik a samozřejmě v smaragdově zeleném provedení, jak náleží svátku Svatého Patrika.Razítko na spodku dýmky je doopravdy unikátní s klasickým zdobeným P-čkem ve slově Peterson´s Dublin, pod ním je vyražen název řady St.Patrick´s Day. Vedle pak nalezneme číslo konkrétního tvaru dýmky a rok výroby. Tyto čtyři ručně prováděné operace jistě potěší všechny sběratele
Únorové novinky od p.KrškyÚnorové novinky od p.Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: