Menu
Přihlášení

Doručení do Vánoc

 Vážení zákazníci,

Vánoce se nezadržitelně blíží a jistě byste chtěli mít jistotu, že pokud si objednáte zajímavý vánoční dárek, tak vám přijde včas. Abychom předešli pochybnostem, sepsali jsme na základě zkušeností z minulých let krátký přehled jak objednávat a čeho se případně vyvarovat, abyste Vánoční dárky mohli svým blízkým nadělit pod stromeček. Nechceme slibovat nemožné a tak termíny níže uvedené prosím berte jako konečné.

Dobírka - pokud je zboží uváděno jako SKLADEM, bude Vám obratem odesláno. Musí však být objednáno do pátku 19. prosince do 12 hodin, neboť poslední svoz zboží z našeho skladu bude realizován ještě ten samý den odpoledne.

Osobní odběr - poslední možnost, jak si své objednací zboží vyzvednout před Vánocemi. Při osobním odběru zboží je toto možné předat na adrese v Omicích, Tetčická 255  ještě 23. prosince 2014. Zboží však musí být objednáno také maximálně do 19. prosince 2014.

Pokud máte nějaké dotazy nebo jsme Vám něco nevysvětlili, tak volejte v pracovní dny od 8 do 18 hodin telefon: 603 528 229. Mimo tuto dobu pak používejte e-mail, odpovíme na každý. Psát můžete na info@virive-bazeny.cz.

Mezi 24. 12. 2014 a 1. 1. 2015 máme vánoční dovolenou. Objednávky nám mohou být skrze systém standardně zasílány, vyřizovány však budou až od 2. 1. 2015. Děkujeme za pochopení.

Dovolte, abychom Vám za celý tým DÝMEK ONLINE popřáli krásné prožití vánočních svátků v klidu a rodinné pohodě, plné krásných dárků, sladkého cukroví a příjemných chvil. A do roku 2015 Vám přejeme, ať se splní vše, co si přejete!

 
Vánoce s Dýmkami online
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.