ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doutníky Stanislaw pocházejí z Dominikánské republiky

Doutníky Stanislaw patří mezi příležitostnými kuřáky doutníků ke stálicím. Vedle kubánských doutníků tak zvaných Havan, které představují asi nejoblíbenější výrobky u pravidelných kuřáků, se značkami jako je Cohiba, Montecristo či Romeo Y Julieta, jsou dominikánské doutníky Stanislaw vyhledávány právě lidmi, kteří si doutník zapálí spíše při výjimečných událostech. Jemná lehce kořeněná chuť s příjemným aroma, je to pravé pro tento typ kuřáků.

Doutníky Stanislaw se rozdělují do několika základních řad, jejichž představitele u nás všechny naleznete:

Doutníky Vintage Red

Edice unikátních doutníků Stanislaw Vintage Red Line má jedinečnou příjemnou a lehkou chuť. Tyto doutníky jsou vyrobeny z těch nejlepších  tabákových listů, které prochází trojí fermentací a jsou uskladněny ke zrání po dvojnásobnou dobu, než je tomu u tabákových listů u běžné řady doutníků Stanislaw. Doutníky Vintage Red jsou pak velmi jemné a lahodné. Jsou vhodné i pro příležitostné kuřáky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu.

Doutníky Aviation

Doutníky Stanislaw Special Vintage Aviation bílá řada jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky jemnějšího charakteru. Chuťově stojí mezi řadou red a blue. Doutník Aviation je skvělou kombinací výběrových tabáků z Ekvádoru a Dominikánské republiky. Tento typ doutníku byl sestaven tak, aby vynikla jeho výrazná a přesto jemnější chuť.

Doutníky Vintage Blue

Dr. Stanislaw osobně dohlížel nad vznikem unikátních doutníků Vintage Blue. Výsledkem maximálně dokonalého doutníku je hladký a jemný doutník. Při kouření dává krásnou krémově čokoládovou chuť a to po celou dobu kouření. Jde o doutníky vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu.

 

Doutníky Vintage Red

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Dýmky BarlingDýmky Barling
Jméno Barling je po léta synonymem pro kvalitní, staré anglické dýmky, proslulé svým řemeslným zpracováním a vynikajícími vlastnostmi pro kouření. Když se v polovině 19. století staly dýmky z vřesu běžnější, Barling na ně také použil stříbrné kovánía zdobení, čímž se zlepšila jejich prezentace.Až na počátku 20. století se bratři Barlingové rozhodli pustit do výroby dýmek, zhruba ve stejné době, kdy Alfred Dunhill přesunul své zaměření z koženého zboží a automobilových doplňků na výrobu dýmek. Společnost Barling se rozhodla, že místo zdobení stříbrem jiných značek dýmek začala vyrábět vyráběla své vlastní a přestěhovala své sídlo do většího prostoru v Camden Town v Londýně.
Novinky Peterson St. Patrik 2022Novinky Peterson St. Patrik 2022
Společnost Peterson vydává již od roku 1998 každoročně edici dýmek St. Patrick´s Day, která představuje řadu těch nejoblíbenějších tvarů dýmek ve slavnostním, výrazně irském provedení.Série pro rok 2022 je v provedení rustik a samozřejmě v smaragdově zeleném provedení, jak náleží svátku Svatého Patrika.Razítko na spodku dýmky je doopravdy unikátní s klasickým zdobeným P-čkem ve slově Peterson´s Dublin, pod ním je vyražen název řady St.Patrick´s Day. Vedle pak nalezneme číslo konkrétního tvaru dýmky a rok výroby. Tyto čtyři ručně prováděné operace jistě potěší všechny sběratele
Únorové novinky od p.KrškyÚnorové novinky od p.Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: