ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doutníky Stanislaw pocházejí z Dominikánské republiky

Doutníky Stanislaw patří mezi příležitostnými kuřáky doutníků ke stálicím. Vedle kubánských doutníků tak zvaných Havan, které představují asi nejoblíbenější výrobky u pravidelných kuřáků, se značkami jako je Cohiba, Montecristo či Romeo Y Julieta, jsou dominikánské doutníky Stanislaw vyhledávány právě lidmi, kteří si doutník zapálí spíše při výjimečných událostech. Jemná lehce kořeněná chuť s příjemným aroma, je to pravé pro tento typ kuřáků.

Doutníky Stanislaw se rozdělují do několika základních řad, jejichž představitele u nás všechny naleznete:

Doutníky Vintage Red

Edice unikátních doutníků Stanislaw Vintage Red Line má jedinečnou příjemnou a lehkou chuť. Tyto doutníky jsou vyrobeny z těch nejlepších  tabákových listů, které prochází trojí fermentací a jsou uskladněny ke zrání po dvojnásobnou dobu, než je tomu u tabákových listů u běžné řady doutníků Stanislaw. Doutníky Vintage Red jsou pak velmi jemné a lahodné. Jsou vhodné i pro příležitostné kuřáky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu.

Doutníky Aviation

Doutníky Stanislaw Special Vintage Aviation bílá řada jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky jemnějšího charakteru. Chuťově stojí mezi řadou red a blue. Doutník Aviation je skvělou kombinací výběrových tabáků z Ekvádoru a Dominikánské republiky. Tento typ doutníku byl sestaven tak, aby vynikla jeho výrazná a přesto jemnější chuť.

Doutníky Vintage Blue

Dr. Stanislaw osobně dohlížel nad vznikem unikátních doutníků Vintage Blue. Výsledkem maximálně dokonalého doutníku je hladký a jemný doutník. Při kouření dává krásnou krémově čokoládovou chuť a to po celou dobu kouření. Jde o doutníky vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu.

 

Doutníky Vintage Red

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
Tabáky AshtonTabáky Ashton
Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.