ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Doutníky Stanislaw pocházejí z Dominikánské republiky

Doutníky Stanislaw patří mezi příležitostnými kuřáky doutníků ke stálicím. Vedle kubánských doutníků tak zvaných Havan, které představují asi nejoblíbenější výrobky u pravidelných kuřáků, se značkami jako je Cohiba, Montecristo či Romeo Y Julieta, jsou dominikánské doutníky Stanislaw vyhledávány právě lidmi, kteří si doutník zapálí spíše při výjimečných událostech. Jemná lehce kořeněná chuť s příjemným aroma, je to pravé pro tento typ kuřáků.

Doutníky Stanislaw se rozdělují do několika základních řad, jejichž představitele u nás všechny naleznete:

Doutníky Vintage Red

Edice unikátních doutníků Stanislaw Vintage Red Line má jedinečnou příjemnou a lehkou chuť. Tyto doutníky jsou vyrobeny z těch nejlepších  tabákových listů, které prochází trojí fermentací a jsou uskladněny ke zrání po dvojnásobnou dobu, než je tomu u tabákových listů u běžné řady doutníků Stanislaw. Doutníky Vintage Red jsou pak velmi jemné a lahodné. Jsou vhodné i pro příležitostné kuřáky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu.

Doutníky Aviation

Doutníky Stanislaw Special Vintage Aviation bílá řada jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky jemnějšího charakteru. Chuťově stojí mezi řadou red a blue. Doutník Aviation je skvělou kombinací výběrových tabáků z Ekvádoru a Dominikánské republiky. Tento typ doutníku byl sestaven tak, aby vynikla jeho výrazná a přesto jemnější chuť.

Doutníky Vintage Blue

Dr. Stanislaw osobně dohlížel nad vznikem unikátních doutníků Vintage Blue. Výsledkem maximálně dokonalého doutníku je hladký a jemný doutník. Při kouření dává krásnou krémově čokoládovou chuť a to po celou dobu kouření. Jde o doutníky vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu.

 

Doutníky Vintage Red

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: