Menu
Přihlášení

Doutníky Stanislaw pocházejí z Dominikánské republiky

Doutníky Stanislaw patří mezi příležitostnými kuřáky doutníků ke stálicím. Vedle kubánských doutníků tak zvaných Havan, které představují asi nejoblíbenější výrobky u pravidelných kuřáků, se značkami jako je Cohiba, Montecristo či Romeo Y Julieta, jsou dominikánské doutníky Stanislaw vyhledávány právě lidmi, kteří si doutník zapálí spíše při výjimečných událostech. Jemná lehce kořeněná chuť s příjemným aroma, je to pravé pro tento typ kuřáků.

Doutníky Stanislaw se rozdělují do několika základních řad, jejichž představitele u nás všechny naleznete:

Doutníky Vintage Red

Edice unikátních doutníků Stanislaw Vintage Red Line má jedinečnou příjemnou a lehkou chuť. Tyto doutníky jsou vyrobeny z těch nejlepších  tabákových listů, které prochází trojí fermentací a jsou uskladněny ke zrání po dvojnásobnou dobu, než je tomu u tabákových listů u běžné řady doutníků Stanislaw. Doutníky Vintage Red jsou pak velmi jemné a lahodné. Jsou vhodné i pro příležitostné kuřáky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu.

Doutníky Aviation

Doutníky Stanislaw Special Vintage Aviation bílá řada jsou určeny těm nejnáročnějším klientům, kteří mají rádi doutníky jemnějšího charakteru. Chuťově stojí mezi řadou red a blue. Doutník Aviation je skvělou kombinací výběrových tabáků z Ekvádoru a Dominikánské republiky. Tento typ doutníku byl sestaven tak, aby vynikla jeho výrazná a přesto jemnější chuť.

Doutníky Vintage Blue

Dr. Stanislaw osobně dohlížel nad vznikem unikátních doutníků Vintage Blue. Výsledkem maximálně dokonalého doutníku je hladký a jemný doutník. Při kouření dává krásnou krémově čokoládovou chuť a to po celou dobu kouření. Jde o doutníky vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu.

 

Doutníky Vintage Red

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.