Menu
Přihlášení

Dýmkový tabák Ocean Liner

Připravili jsme pro Vás trojici nových výrobků od od DTM Dan Tobacco Manufacturing GmbH. Je to menší firma, která se zabývá výrobou dýmkového tabáku. Najdeme v její produkci různé dýmkové směsi, jež jsou často dosti ochucené a příjemně aromatizované.
V sérii Ocean Liner představujeme tři nové výrobky:
OCEAN LINER „Flake & Cavendish“  American Line
OCEAN LINER „Black & Bright“ Deutsche Ost
OCEAN LIER „Ready Rubbed“  Nord Deutscher
Další výrobky Dan Tobacco naleznete v našem eShopu zde:


Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.