Menu
Přihlášení

Dýmkový tabák Peterson Summertime 2014

Letošní letní limitovaná série dýmkového tabáku Peterson Summertime patří rozhodně mezi lehčí dýmkové tabáky. Moderní Cavendish kombinovaný s výběrovou Virginií, která je nařezána řezem loose cut, a ready rubbed Burley tvoří velmi zdařilý základ této jemné letní směsi.

 
Dýmkový tabák Peterson Summertime 2014

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.