Menu
Přihlášení

Dýmky a fajfky Vauen

Kolekce dýmek Vauen, včetně výročních dýmek 2013 je to pro pro Vás. Vyberte si některou z nové kolekce této německé firmy.

Německé dýmky Vauen, i když kvalitní a excelentní , mají jen jednu nevýhodu. Nejsou totiž původem z Anglie či Irska. Ovšem původní norimberská firma Vauen, jež patří mezi nejstarší dýmkařské firmy v Evropě, úspěšně překonává tento předsudek řady kuřáků. Snaží se totiž vymyslet takové dýmky, jež se skvěle hodí pro rytmus každodenního života.

Dýmky Vauen mají vždy dokonalý vzhled a skvělé provedení. Není tudíž divu, že dýmky z Norinberka jsou na světě již 157 let.

 
Dýmky Vauen
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.