ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky a kuřácké doplňky Rattray´s

Nádherné dýmky Rattray´s a stejně kvalitní a luxusně vypadající kuřácké doplňky stejného výrobce. Rozšířili jsme nabídku této skotské firmy  o další dýmky a příslušenství. Po prvních kouscích z konce loňského roku byla obrovská poptávka a tak se snažíme uspokojit i další zájemce o tyto skvělé dýmky s mimořádně kvalitní povrchovou úpravou.

 
Rattray´s - dýmky a kuřácké doplňky


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.