Menu
Přihlášení

Dýmky BPK pro začínající kuřáky

Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V tomto měsíci jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých produktů. Především začátečníci ocení velkou variabilitu tvarů, kvalitu a především jejich cenovou dostupnost.

Dýmky v hladkém či rustikálním provedení jsou k dispozici v mnoha typových řadách. Vedle klasických dýmek pak společnost BPK nabízí také takzvané porcelánky - fajfky s motivy různých zvířat, ptáků a ryb, které mají v oblibě především rybáři, lovci a další milovníci přírody.
 

Kolekce dýmek BPK
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.