ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky BPK pro začínající kuřáky

Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V tomto měsíci jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých produktů. Především začátečníci ocení velkou variabilitu tvarů, kvalitu a především jejich cenovou dostupnost.

Dýmky v hladkém či rustikálním provedení jsou k dispozici v mnoha typových řadách. Vedle klasických dýmek pak společnost BPK nabízí také takzvané porcelánky - fajfky s motivy různých zvířat, ptáků a ryb, které mají v oblibě především rybáři, lovci a další milovníci přírody.
 

Kolekce dýmek BPK
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.