Menu
Přihlášení

Dýmky BPK pro začínající kuřáky

Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V tomto měsíci jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých produktů. Především začátečníci ocení velkou variabilitu tvarů, kvalitu a především jejich cenovou dostupnost.

Dýmky v hladkém či rustikálním provedení jsou k dispozici v mnoha typových řadách. Vedle klasických dýmek pak společnost BPK nabízí také takzvané porcelánky - fajfky s motivy různých zvířat, ptáků a ryb, které mají v oblibě především rybáři, lovci a další milovníci přírody.
 

Kolekce dýmek BPK
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.