Menu
Přihlášení

Dýmky Butz Choquin - francouzský výrobce dýmek

Kolekce dýmek Butz Choquin, kterou jsme přidali do našeho sortimentu ke konci roku představuje reprezentativně tohoto francouzského největšího výrobce dýmek. Všechny dýmky, jak je pro tuto značku příznačné, prochází důkladnou kontrolou na kvalitu dřeva. Vedle klasických tvarů a provedení zde naleznete také netradiční modely a kombinace barev a materiálů.
 
Nechejte se inspirovat také neradičními názvy, jako jsou třeba Thriller, řada Pigalle či Strawberry s netradiční barevnou kombinací. Koho zaujme něco úplně netradičního tak si jistě nenechá ujít Stone Granite či Stone Marble. A pro příznivce úplně netradičních barevných kombinací je zde Butz Choquin Everest s mystickým názvem ale i provedením.
 
Dýmky Butz Choquin


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.