ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Butz Choquin - francouzský výrobce dýmek

Kolekce dýmek Butz Choquin, kterou jsme přidali do našeho sortimentu ke konci roku představuje reprezentativně tohoto francouzského největšího výrobce dýmek. Všechny dýmky, jak je pro tuto značku příznačné, prochází důkladnou kontrolou na kvalitu dřeva. Vedle klasických tvarů a provedení zde naleznete také netradiční modely a kombinace barev a materiálů.
 
Nechejte se inspirovat také neradičními názvy, jako jsou třeba Thriller, řada Pigalle či Strawberry s netradiční barevnou kombinací. Koho zaujme něco úplně netradičního tak si jistě nenechá ujít Stone Granite či Stone Marble. A pro příznivce úplně netradičních barevných kombinací je zde Butz Choquin Everest s mystickým názvem ale i provedením.
 
Dýmky Butz Choquin


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: