Menu
Přihlášení

Dýmky Butz Choquin - francouzský výrobce dýmek

Kolekce dýmek Butz Choquin, kterou jsme přidali do našeho sortimentu ke konci roku představuje reprezentativně tohoto francouzského největšího výrobce dýmek. Všechny dýmky, jak je pro tuto značku příznačné, prochází důkladnou kontrolou na kvalitu dřeva. Vedle klasických tvarů a provedení zde naleznete také netradiční modely a kombinace barev a materiálů.
 
Nechejte se inspirovat také neradičními názvy, jako jsou třeba Thriller, řada Pigalle či Strawberry s netradiční barevnou kombinací. Koho zaujme něco úplně netradičního tak si jistě nenechá ujít Stone Granite či Stone Marble. A pro příznivce úplně netradičních barevných kombinací je zde Butz Choquin Everest s mystickým názvem ale i provedením.
 
Dýmky Butz Choquin


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.