Menu
Přihlášení

Dýmky Butz Choquin - novinky leden 2012

V našem internetovém obchodě naleznete dvě novinky z produkce dýmkařské firmy Butrz Choquin. Všechny nově přidané dýmky u nás naleznete také na našem profilu na Facebooku.

Máte-li pěknou sbírku dýmek? Nafoťte ji a pošlete nám Vaše fotografie. My následně na našem profilu na Facebooku vystavíme nejhezčí fotografie a v průběhu roku se budete moci zúčastnit soutěže o hodnotné dárky. Staňte se našimi fanoušky a nepřijdete o žádné novinky ani soutěže, které průběžně chystáme pro naše příznivce.


Dýmky Butz Choquin
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.