Menu
Přihlášení

Dýmky Celtic Tobacco od Dušana Doubka

Pro milovníky keltské kultury jsme připravili novou kolekci dýmek od Dušana Doubka. Jeho úšpešná řada dýmek Tuatha de Dannnan patří k unikátním kouskům z české provenience. Dýmky jsou velice dobře řemeslně zpracované, volných tvarů a vedle těla z kvalitního brieru a jsou zdobeny kroužky z různých materiálů a druhů dřev. Na náustku jsou pak označené drobným stříbrným erbem s keltským křížem.

 

Dýmky Dušana Doubka
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.