ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Design Berlin obohatí každou sbírku

Nová kolekce dýmek Design Berlin přináší opět skvělé kousky z dílny německých dýmkařských mistrů. Klasické tvary a precizní provedení dýmek Morning Star, ale také netradiční barva u dýmky moderního designu Berlin Azuro, či skvělé provedení výroční dýmky Cognac 2013. To vše láká sběratele dýmek k této značce s typickým znakem db na náustku.

 
Dýmky Design Berlin

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.